6. prosince 2013

COFFEE STATIONNedávno jsem zúčastnila zajímavé akce (když chcete být cool, říkejte eventu) v kavárně Coffee Station. Protože miluju sushi, nemohla jsem si nechat ujít "Sushi all you can eat" , tedy vše co dokážeš sníst.

A jak to funguje? Celý večer ochutnáváte a pak zaplatíte 390 Kč za osobu. Cena je jednotná a můžete toho sníst prostě co se do vás vejde :). Myslela jsem si, že budu holka odvážná a vyzkouším něco, co jsem nikdy neměla, ale protože jsem měla hlad, šla jsem na jistotu a zobala převážně maki se zeleninou (tuším že tam byla ředkev, mrkev, avokádo, okurek...) a nigiri s lososem. Maki jsou takové ty rolky v řase a nigiri je kupka rýže s rybou nahoře :).


Protože jsou na mě nigiri moc velké, nedalo se nic dělat, musela jsem půlit a věřte, že to není žádná sranda těma hůlkama :D. Omlouvám se všem, co to pohoršuje!


No a konzumace divného červeného něčeho mě vyloženě pobavila :D


Kavárnu Coffee Station najdete v obchodním centru LETMO. Je z ní krásný výhled a celkově jsou prostory velmi příjemné. Obsluha je milá a zdvořilá, nabídka kavárny je obsáhlá a  ke kávě si můžete dát nějaký ten dortík nebo větrník. Mňam! Když jsem dřív chodila kolem Letma, vždycky jsem si k nim skočila na cappuccino do kelímku, protože je skvělý! a Taky jsem jednou zkoušela cappuccino s příchutí levandule, ale nějak nevím, chutná to jak aviváž (aspoň myslím že tak nějak by mohla chutnat - ne, nezkoušela jsem). Ale to bude můj osobní "problém" s levandulovými pokrmy obecně.

zdroj : oficiální stránky kavárny

zdroj : oficiální stránky kavárny


Pokud jste ve "Stejšnu" ještě nebyli, rozhodně se běžte podívat. Pokud ovšem máte v úmyslu posedět celý večer, bude potřeba počítat s poměrně vyšší útratou. Chápu, že tam asi platí vysoký nájem a že vybavení interiéru něco stálo, ale celkem mě to překvapilo. Holt nóbl podnik :)

1 komentář:

  1. Tak o této kavárně vím, ale zatím jsem ji teda ještě nikdy nenavštívila. Každopádně děkuji za tip, až se zas někdy ocitnu v Brně, vyzkouším. Obecně si myslím, že pokud si člověk chce dopřát kvalitní kávu, tak není nic lepšího, než si zajít do nějaké dobré kavárny. Sama mám několik oblíbených, kam pravidelně chodím. Super je, že tam mají pro přípravu kávy veškeré potřebné vybavení, profi kávovary atd. To já bohužel doma nemám.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! :)