24. září 2015

Jednoduché tortilly s cuketouDnes mám pro vás skvělý zdravý a rychlý recept z časopisu Dieta. Pokud máte rádi cuketu, budete milovat i tyto cuketové tortilly. Nejlepší je sníst je hned, protože díky náplni zvlhnou a můžou se trhat. Já si je ale vzala druhý den do krabičky na oběd a dalo se to taky.

POTŘEBUJEŠ:

Tortilly
kuřecí šunku
3 mrkve nastrouhané na hrubo
menší cuketu nastrouhanou na hrubo i se slupkou
měkký tvaroh
bazalku
sůl a pepř

POSTUP:


Je to úplně primitivní. Do misky dáte tvaroh, osolíte, opepříte a přidáte natrhané lístky bazalky. Touto pomazánkou namažete každou tortillu, kterou pokladete kuřecí šunkou, zasypete cuketou a mrkví a zavinete. Je to hned, je to fresh a navíc zdravé. Tak dobrou!

1 komentář:

  1. Nejlepší Tortillu (záměrně píšu velké T, protože to byla fakt TORTILLA) jsem měl v Mexico City a obecně v Mexiku. To, jak to tam umí udělat, je naprosto geniální. Máme tam rodinu, takže je dobrý, že máme kde bydlet a oni nás protáhnou tam, kam chodí skuteční lokálové. :) To je vždycky pozitivní. :) Jen teda letos ještě uvidíme, jestli za nimi poletíme, už to řešíme s cestovní pojišťovnou, která se zaměřuje na cestování v době Covidu. ;-)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! :)