20. června 2013

BRNO TIP_Kinokavárna

Kdo vymyslel kinokavárnu, je/byl bůh.Je to trochu jako z chytré horákyně :D Ani kino, ani kavárna. Nádherný nápad pro lidi, kteří rádi zajdou do kina, ale vadí jim že si k tomu nemůžou dát sklenku vína / piva, cigárko nebo véču.

V sále je pár stolů s lampičkami, u kterých sedíte jako v kavárně a koukáte na plátno jako v kině :). Dobře tam vaří, ceny jsou průměrné. Myslela jsem, že vstupné na promítání se neplatí. Teď ovšem čtu na jejich stránkách v diskuzích, že se platí "couvert" 25 Kč. No pokud nám ho přihodili na účet k večeři, asi jsme si nevšimli :D.Promítání je (až na výjimky) každou středu od 20:00 hod. Filmy bývaly spíš starší klasiky než nové trháky, taky je to (skoro) zadarmo, že? Na aktuálním programu se nám ovšem už objevily i aktuální filmy z roku 2013 jako Anna Karenina, Atlas mraků, Prci, prci, prcičky - školní sraz nebo Železná lady. Program kina najdete ZDE.

Nevýhoda pro některé může být poloha - Nám SNP 33. Dopravíte se tam šalinou č. 9 z Hlavního nádraží nebo třeba České. Nekuřákům může nevonět, že se v prostorách může kouřit.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za každý komentář! :)